phone - en to ru_RU translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred when saving the settings
ru_RU: Произошла ошибка при сохранении параметров

en: Help
ru_RU: Помощь

en: This plugin allow you to display a phone field in publish/edit page, in what area you want on this page. Custom fields are displayed all in the same area, but this plugin give you the option to display the phone field in different part of the page.
ru_RU: Этот плагин позволяет добавить поле телефон на страницу публикации / редактирования объявлений, в любом удобном месте. И позволяет вывести введённый пользователем телефон на странице объявления. Можно выводить его в качестве картинки, открываемой по клику.

en: For using this plugin you have to insert this line in item post page and item edit page, in the area you want this field to appear
ru_RU: Для использования этого плагина вы должны вставить эту строку в файл item-post.php и item-edit.php Вашего шаблона

en: To display the number of phone you have to insert this line in the item page in the are you want to show the number
ru_RU: Этот код Вам необходимо добавить в файл item.php Вашего шаблона

en: Settings
ru_RU: Настройки

en: Hide last digits from number on item page
ru_RU: Отображать номер телефона картинкой по клику

en: Yes
ru_RU: Да

en: No
ru_RU: Нет

en: Plugin site:
ru_RU: Сайт:

en: Forum Osclass:
ru_RU: Форум:

en: Phone
ru_RU: Телефон

en: Phone Help
ru_RU: Phone помощь
